Apple'ın Yeni iPhone'un Adı Ne Olacak?

Apple tarafından piyasaya yeni sunulacak modelin adının en olacağı ile ilgili tartışmalar hala sonlanmış değil.

Apple Eylül ayı içerisinde yapacağı yeni tanıtım ile birlikte yeni iPhone modelini tanıtacak. Dünyanın en çok ilgi çeken markalarından birisi olan Apple, yıllardan beri iPhone ile birlitke milyonlarca kullanıcısı kazanmayı başarırken, yeni tanıtım öncesinde de yine her zamanki gibi pek çok iddia gündeme geliyor. Son olarak iPhone 6 serisini tanıtan ve ardından iPhone SE modeli ile büyük bir sürpriz yapan Apple adına gelen son bilgiler iPhone 7 modelinin beklendiği gibi gelmeyeceği yönündeydi.

iPhone 6SE Gelmeyecek!

iPhone 6 SE modelinin tanıtılacağı uzun süre gündemde konuşulurken, gelen son bilgilerde iPhone 7 öne sürüldü. Apple tarafından tanıtımı yapılacak yeni model için iPhone 7 bilgileri verilirken, bu seferki iddialar çok daha güçlü kaynaklara dayandırıldı.

iPhone 7 Geliyor

Redmond Pie tarafından sızdırılan son bilgilerde iPhone 7 modeli ile ilgili detaylar paylaşılırken, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olmak üzere iki farklı modelin piyasaya sunulacağı iddia edildi. Üstelik yeni model ile ilgili özelliklerin de paylaşıldığı bu kaynak, bugüne kadarki en kesin dili kullanarak iPhone 7’nin tanıtılacağını iddia etti. Yeni iPhone tanıtımı için son günlere girerken, artık önümüzde çok az bir süre kaldı.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları