Apple Watch Serisi 1 Kutusunda Neler Var?

Apple, açılış konuşmasıyla bile büyük bir keyif veren etkinliği Eylül ayında gerçekleştirdiğinde yeni ürünler duyuruldu. İşte Apple Watch Serisi 1 kutusundan detaylar.

Apple etkinliğinde IPhone 7 ve 7 gösterinin yıldızları olsa da bu iki ürünün yanı sıra başka ürünler de tanıtıldı. Yeni AirPods ve Apple Watch Serisi 2 tanıtımda yer aldı. Aynı zamanda Apple Watch Serisi 1 de seride yer aldı. Apple Watch Series 1 esas olarak orijinal Apple Watch'un boşluğunu doldururken performans ve fiyat konusunda da oldukça ideal durumda.

Apple Watch Serisi 1 Teknik Detaylar

Apple Watch Series 1, Series 2 serisine benzer çift çekirdekli bir işlemciye sahiptir. Apple Watch Serisi 1 dahili GPS ve aşırı suya dayanıklılıktan yoksun olsa da, çok daha uygun bir fiyat ile satılması bu tip handikapları ortadan kaldırır.

Apple Watch Serisi 1 Kutusunda Neler Var?

Apple Watch Serisi 1 kutu açılışına bakıldığında kutudan çıkan donanımlar ve ürünler şöyle;

Apple Watch Series 1

S / M ve M / L bant boyutları

Manyetik şarj istasyonu

AC adaptörü

WatchOS ve Spor Bandı için kılavuz

Güvenlik / garanti belgesi

Apple, Apple Watch’un Series 1 varyantını tamamen suya batırmamanızı önerse de, yemekleri yaparken veya bir yağmur sırasında dışarıda yakalanırsanız kesinlikle bileğinizin üzerinde tutabilirsiniz. Bu bakımdan sadece derin sularda ve tamamen su dolu bir kap içerisinde Apple Watch Serisi 1 ile sorun yaşanabilmesi mümkündür. Bu koşulların dışında su teması için Apple Watch Serisi 1’de çok çekinmenizi gerektirecek bir durum yok.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları