Apple Watch Series 2 Kutusu Açıldı

Apple Watch Series 2 tanıtımı yapılırken, cihaz için ilk kutu açma videosu da yayınlandı. İşte paylaşılan video ve kutudan çıkan Apple Watch Series 2 modeli.

Apple, giyilebilir teknoloji konusunda Apple Watch Series 2 ile birlikte yeniden sektöre iddialı bir giriş yaparken, cihaz ile ilgili testler de yapılmaya başlandı. Apple Watch Series 2 için hazırlanan kutu açma videosu ile birlikte cihazın kutudan hangi aksesuarlarla çıktığı ve ilk kullanım işlemleri net bir şekilde görülürken, yayınlanan Apple Watch Series 2 videosu oldukça ilgi çekti.

Giyilebilir Teknolojide Yeni Dönem

Apple tarafından tanıtımı yapılan yeni model ile birlikte Apple Watch çok daha bağımsız bir hale gelirken, kullanıcılar ilk versiyona göre çok daha farklı işlemleri yapma imkanı elde etmiş durumda. Bu bakımdan Apple Watch Series 2 modeline daha fazla ilginin gösterilmesi bekleniyor.

2 Farklı Versiyon Kullanıma Sunuldu

Apple Watch Series 2 için iki farklı versiyon kullanıma sunulurken, kişiler 42 mm ya da 38 mm olmak üzere iki cihaz türünden birisini tercih edebilecek. Üstelik 50 metreye kadar suya dayanıklı olan cihaz GPS gibi özellikleri ile dikkat çekiyor.

Apple Watch Series 2 için hazırlanan kutu açma videosu şöyle;

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları