Apple Watch Nike+ Türkiye’ye Ne Zaman Geliyor?

Apple tarafından yapılan tanıtımlar birlikte Apple Watch Nike + modeli görücüye çıkartılırken ilgili modelin Türkiye'de ne zaman satışa çıkacak merak ediliyordu.İşte Apple yapılan son açıklama ile yeni akıllı saatini satışa çıkacak yeni tarih.

Apple tarafından geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirilen özel bir tanıtım ile Apple Watch Nike+ versiyonları piyasaya sunulmuştu. Piyasaya sunulan bu modeller ile birlikte kullanıcılara oldukça iyi ve başarılı bir çalışma imkanı sunan Apple, aynı zamanda pek çok özelliği de yeni telefonda geliştirmiş durumda.

28 Ekim’de Geliyor!

Akıllı saatin Türkiye'de ne zaman satışa çıkacağı merak edilirken konu ile ilgili yapılan resmi açıklamalarda bu soru işareti giderildi. Öyle ki yapılan resmi açıklamalara göre 28 Ekim itibariyle yeni akıllı saat Türkiye'de satışa çıkacak.

Apple Watch Nike+ Fiyatı Ne Kadar?

38mm ve 42mm olmak üzere iki farklı versiyon ile piyasaya sunulacak olan akıllı saatin etiket fiyatları da artık net. İki cihaz arasında 100 TL'lik bir fark olduğu görülürken, 38mm versiyonu 1399 Türk Lirası, 42mm versiyonu ise 1499 TL üzerinden satışa çıkacak. Apple Store üzerinden şimdiden satın alma işlemlerinin yapılabildiği belirtilirken cihazların teslimatı satış tarihi itibariyle yapılacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları