Apple Watch Nike+ Tanıtıldı! İşte Özellikleri!

Apple Watch konusunda Apple Watch 2 adı ile ürünün çıkarılması beklenirken, Apple Watch Nike+ tanıtımı geldi.

Apple Watch Nike+ adı ile yeni bir tanıtım gerçekleştiren Apple, gecenin sürprizlerinden birisine de imza attı. Bu akşam yapılan tanıtımda yeni bir akıllı saatin tanıtılması beklense de bu konuda farklı bir tanıtım gerçekleştirildi. Yeni akıllı saat için Nike ile ortak bir çalışma yürüten Apple, özelikle spor dünyasına yönelik önemli bir cihazın tanıtımını gerçekleştirdi.

Apple Watch Nike+ Özellikleri Neler?

Apple Watch Nike+ işle birlikte özel Nike spor kordonların kullanılması planlanmış durumda. Koşmak ya da çeşitli fitness çalışmalarını yapmak isteyen kişiler için yenilenen Apple Watch Nike+ çok daha iyi bir çözüm sunarken, cihazın ekranı artık çok daha parlak ve net. Çift çekirdek işlemcinin kullanıldığı cihaz bu sayede daha iyi bir performans sunarken aynı zamanda işletim sistemi de geliştirildi.

watchOS 3 Geldi!

watchOS 3 işletim sistemi ile gelen akıllı saat suya karşı da dayanıklı. Siri, Nike spor uygulamaları gibi farklı özelliklerin yer aldığı saat kullanım açısından çok daha iyi bir halde. Yapılan tanıtımlarda koşu tutkunları için cihazın çok farklı ve gelişmiş olduğu belirtilirken, giyilebilir teknolojinin de en iyi cihazı ifadeleri kullanıldı.

Apple Watch Nike+ Kaç Para?

Apple Watch Nike+ için fiyat bilgileri de paylaşılırken, Apple Watch Nike+ 38mm versiyonu 1399 TL’den 42mm versiyonu ise 1499 TL’den satılacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları