Apple Watch Nike+ 28 Ekim'de Geliyor!

Apple tarafından tanıtımı gerçekleştirilen Apple Watch Nike+ modelinin 28 Ekim Cuma günü satışa sunulacağı belirtildi.

Apple tarafından geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirilen tanıtımda Nike ile özel bir iş birliğine gidildiği ve bu işbirliği sonucunda da Apple Watch Nike+ adı verilen yeni bir akıllı saatin geliştirildiği duyurulmuştu. Akıllı saat tasarımı ve özellikleriyle hem Apple hem de Nike'ın önemli izlerine taşırken özellikle sporculara yönelik çok önemli özellikleri akıllı saatte yer aldığı belirtildi.

Apple Watch Nike+ Kişiselleştirilebilecek

Özel kordonları ve farklı özellikleri ile sporcuların tüm özelliklerini kontrol etme imkânına sahip olan Apple Watch Nike+ bu açıdan sporcuların en önemli asistanlarından birisi olacak. Sadece sporcu takibi değil güncel pek çok konuda bilgi sunma yeteneği de bulunan saat, hava durumundan aktivitelerle ilgili detaylara kadar pek çok konuda kullanıcılara destek sağlayacak.

Üstelik kişiselleştirilebilir bir yapısı sayesinde sadece kullanıcıların ihtiyacı olacağı özellikleri ve bilgileri de sunma imkanı bulunuyor. Bu bakımdan formunu korumak ve sağlıklı kalmak için spor yapan ya da profesyonel olarak herhangi bir spor etkinliğinde bulunan kişiler Apple Watch Nike+ ile birlikte büyük bir yardımcıya sahip olacak.

Yapılan resmi açıklamalarda 28 Ekim Cuma günü itibariyle yeni saatin satışta olacağı belirtilirken hız ölçümü, mesafe ölçümü, kalp atış hızı ölçümü, antreman verileri ya da antreman programlarının hazırlanması konusunda tüm detaylar akıllı saat ile birlikte yapılabilecek. Üstelik kişiler arkadaşlarıyla yarış programı düzenleyerek koşu yarışları dahi yapabilecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları