Apple Watch İle Pokemon GO Keyfi Başlıyor

Apple Watch yenilenen hali ile tanıtılırken, yapılan tanıtımlarda Apple Watch üzerinden Pokemon GO’nun oynanabileceği belirtildi.

Apple Watch yenilenen hali ile tanıtılırken, yapılan tanıtımlarda Apple Watch üzerinden Pokemon GO’nun oynanabileceği belirtildi.

Dün akşam Apple tarafından yapılan tanıtımlarda sahnede ilk olarak çeşitli oyunların tanıtımı yapıldı. Kuşkusuz bu oyunların tanıtımındaki önemli nokta oyunların Apple’ın yeni cihazları ile birlikte oynanabilecek olmasıydı. Oyunların ardından Apple Watch ile ilgili de tanıtımlar yapılırken, Pokemon GO’nun artık Apple Watch üzerinden oynanabileceği açıklandı. Telefonlar üzerinden oynanan ve dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan oyunun Apple Watch için geliştirilmesi ve saatin oyun ile uyumlu hale getirilmesi milyonlarca kullanıcıyı da bu yönde bir tercih yapmaya teşvik edecek. bu bakımdan Apple Watch ile birlikte iyi bir pazarlama stratejisi kuran Apple, yenden sahalara güçlü şekilde dönerken, önceki satış istatistiklerini de geçebileceğini gösterdi.

500 Milyonu Geçti!

Niantic Labs tarafından geliştirilen ve ardından piyasaya sürülen oyun şu ana kadar 500 milyondan daha fazla indirildi. Milyonlarca oyuncusu ile dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olarak görülen Pokemon GO, bu özelliği ile birlikte Apple Watch için de iyi bir reklam malzemesi olacak.

Titreşimle Uyaracak

Apple Watch üzerinden oynanacak Pokemon GO’da kullanıcılar büyük bir kullanım kolaylığı elde edecek. Öyle ki sürekli telefon kontrol etmek yerine saatinizin sizi uyardığı zamanlarda göz atmanız yeterli olacak. Böylece normla hayatınıza devam edeceğiniz gibi sizde olmayan ya da avlamak istediğiniz Pokemonlara denk geldiğinizde oyuna dönmeniz eterli olacak.

Konuyla ilgili tanıtım;

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları