Apple Twitter'da Aktif Olabilir!

2011 yılında Twitter üzerinde hesap açan Apple, yeni hesabını ancak hareketlendirmeye başladı.

Apple, sosyal medya kullanımı konusunda çok fazla etkin olmazken, Twitter için 2011 yılında ilk hesap açılmıştı. Fakat geçtiğimiz günlere kadar bu hesap yumurta hesap olarak tabir edilen şekilde bırakılırken, son dönemlerde hesap üzerinde çeşitli düzenlemeler yapılmaya başlandı. Apple tarafından yapılan bu düzenlemenin yeni iPhone modeli için hazırlık olarak görülmesine neden olurken, yapılan düzenlemeler ile birlikte Twitter adresinin de aktif olarak kullanılacağı düşünüldü.

Yeni Model Geliyor

Apple tarafından önümüzdeki günlerde yapılacak yeni tanıtımlar ile birlikte pek çok cihazın yeni versiyonu duyurulacak .Bu tanıtım sırasında ise Apple aynı zamanda Twitter üzerinden de aktif bir şekilde yayın yapabilir. Son dönemlerde düşüşe geçen Apple için çıkarılacak yeni modeller büyük önem taşırken, sektördeki eski gücüne tekrar ulaşmak isteyen Apple için yeni versiyonların daha fazla kişiye ulaşması satışları daha da arttırabilir. 146 bin takipçisi olan hesap, hiçbir mesaj ya da fotoğraf paylaşılmamasına rağmen bu kadar yüksek bir takipçi sayısına erişebilmiş durumda.

Yapılan düzenlemelerin ardından Twitter’ın düzenli bir şekilde kullanılması halinde takipçi sayısının kısa süre içerisinde çok daha fazla yükselmesi bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları