Apple Music İçin Yeni Anlaşma Yolda

Apple tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulan Apple Music için yeni bir yatırımın alınacağı öne sürüldü.

Online müzik sektörünün önemli uygulamalarından biri olan ve Apple tarafından geliştirilerek çok daha iyi bir hale getirilmeye çalışılan müzik servisinin yeni bir yatırım alacağı belirtildi. Konu ile ilgili gündeme gelen haberlerde yatırım hakkında resmi olarak açıklama yapılmamış olmasına rağmen Apple ile Cash Money Records arasında anlaşma sağlandığı belirtildi. Gündeme gelen bu haberlerle birlikte özellikle online müzik sektöründe dengelerin değişebilmesi beklenirken önümüzdeki günlerde bu durumun resmen açıklanması bekleniyor.

Apple Music geliştiriliyor

Cash Money Records firmasıyla anlaşmak Apple için ciddi bir avantaj sağlayacak. Çünkü son dönemlerde pek çok şarkıcı ile işbirliği yapan ve anlaşmalara imza atan marka Lil Wayne, Drake ve Nicki Minaj gibi pek çok ismi elinde tutarken anlaşma ile birlikte bu isimlerin de Apple Music’de görünmesi mümkün görüyor.

Video İçeriği Gelebilir

Yapılacak anlaşma dahilinde Apple Music üzerinden video yayınlarının da yapılabileceği konuşulurken pek çok kullanıcı şimdiden uygulamanın yeni hali için beklenti içerisine girmiş durumda. Şu anda en zengin kütüphaneye sahip olan Apple Music için böyle bir gelişmenin yapılması piyasadaki uygulamalardan çok daha zengin bir İçeriğe sahip olunmasını sağlayacak. Bu bakımından Apple Music sektörde liderlik hedeflerken yapılacak ANLAŞMA ve yatırımlar ile birlikte çok daha iyi bir duruma gelebilecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları