Apple iMac 27” Modellerini Değişim Programına Sokuyor

Apple firmasının geliştirmiş olduğu 27” modeline sahip olan iMac’lerinde ortaya çıkan sürücü sorunu kullanıcıların canlarını sıkarken, Apple tarafından yapılan bir geliştirmeyle birlikte kullanıcı memnuniyeti için bu sürücüleri değişim sürecine aldı.

Apple firmasının çıkartmış olduğu yeni gözde iMac modellerinde ortaya çıkan 27” sürümünde meydana gelen yazılımsal sorunları ortadan kaldırmak için çalışmalara baladı.3TB HDD üzerinde meydana gelen sorunlar yazılımsal olarak “Çalışmayı Durdurdu” hatası ile karşıya çıkıyordu. Çözüm sürecine girmek isteyen firmaya baktığımız da ise Türkiye sınırlarını da dâhil almak için çalışmalara başladı

Öncelerinde ise pil sorunlarından dolayı Beats Pill XL modeline baktığımızda firma tekrardan kullanıcıların ürünleri getirmelerini istemişti. Aralık 2012 – Eylül 2013 tarihileri arasında üretim sürecinde olan 27” iMac modellerinin sırasıyla seri numaraları üzerinde gerçekleştirilecek olan bir değişim programına dâhil olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.Firma daha öncelerinde bu tarz bir değişim programını iPhone için de uyguladığı aynı zamanda kullanıcıların gönlünü kazanmayı başarmıştı. 

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları