Apple Etkinliği Twitter'dan Naklen Yayın Yapılacak!

Teknoloji devi Apple'ın TSİ 20:00'da başlayacak olan iPhone modellerini tanıtacağı etkinlik Twitter üzerinden canlı yayınlanacak...

Apple tarihinde ilk kez bir etkinliğini Twitter üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Şirketin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Apple bu akşam ABD'de bulunan genel merkezinde gerçekleştireceği etkinliği Twitter üzerinden canlı olarak yayınlayacak.

Yapılacak olan etkinlikte Apple'ın yeni iPhone modellerini tanıtması bekleniyor. Etkinlik son iki yıldır olduğu gibi bu yılda Apple Park'ta düzenlenecek. Türkiye saati ile saat 20:00'da başlayacak etkinlikte birden fazla Apple ürünü tanıtılacak. Bu etkinliği özel kılan Apple'ın ilk kez Twitter üzerinden canlı yayın yapması oldu.

Firma bugüne kadar kendi sitesi üzerinden bazı etkinliklerini canlı olarak yayınlamıştı. Ancak Twitter gibi bir sosyal ağda bu tarz bir canlı yayını ilk kez gerçekleştirecek. Konuyla ilgili duyuruyu yine Twitter hesabından paylaşan Apple, hayranlarını şaşırtımş ve katı tutumundan vazgeçmiş görünüyor.

Düzenlenecek etkinlikte Apple'ın yeni iPhone modellerinin yanısıra bazı donanım ürünlerinin de tanıtılması bekleniyor. Etkinlikte 3 farklı yeni iPhone modelinin duyurusunun geleceği düşünülüyor. Bu modellerin ikisinin ise halen satışta olan iPhone X modelinin gelişmiş versiyonları olması bekleniyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları