Apple Destek Resmen Türkiye'de

Apple kullanıcılarına destek vermek amacıyla destek uygulamasını pek çok farklı ülkede kullanıma sunarken artık uygulamanın Türkiye'de de kullanılabileceği belirtildi.

Apple kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu desteği hızlı bir şekilde sunabilmek adına Apple Destek adını verdiği uygulamayı resmen kullanıcılara sundu. Uygulama mağazası üzerinden indirilecek uygulama sayesinde artık Türkiye'den de destek alınabilecek.

Hızlı Destek Verilecek

Cihazlarda yaşanacak sistem sorunlarında ya da diğer problemlerde ilk olarak Apple destek üzerinden bilgi alabilecek kişiler sunulacak çözüm önerileri ile cihazlardaki sorunu giderme şansına sahip olacak. Apple Destek ekibi ile görüşme yapmanın en kolay yolu olan Apple Destek uygulaması cihazlarda yaşanan sorunların giderilememesi halinde uygun bir tarihe randevu vererek kişilerin servislerden destek almasını sağlayacak.

Uygulama Hazır

97.1 megabayt büyüklüğündeki uygulamanın App Store üzerinden indirilmesinin ardından kullanıcıların ilk olarak kayıt yaparak cihazını tanıtması gerekirken bu ilk işlemlerin yapılmasının ardından servis kullanılabilir duruma gelecek. Böylece yaşanacak en küçük sorunda dahi kişilerin kolay bir şekilde sistemden destek alabilmek adına çevrimiçi bir şekilde giriş yapması ve müşteri temsilcileri ile görüşmesi mümküN olacak.

Görüşme başladıktan sonra ise personeller tarafından yapılacak yönlendirmeler sayesinde kişiler yaşanan sorunun giderilmesi adına gerekli işlemleri telefonlarından ya da diğer teknolojik cihazlarından yapabilecek. Uygulamanın ücretsiz olması ve Türkiye'de de destek vermesi Türkiye'deki Apple kullanıcılar için oldukça önemli bir fırsat yaratıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi