Apple Airpods Yine Gecikti!

Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde kullanılması adına kablosuz kulakları için satış dönemine başlayacak olmasına karşın yaptığı duyuruyla satış tarihinin ertelendiğini belirti. ,

Ekim ayı içerisinde satışa sunulacağı belirtilen Apple Airpods için kötü haber geldi. Apple tarafından yapılan resmi açıklamaları ile birlikte yeni donanımlar hakkında güncel durum bilgisi paylaşılırken cihazlarda yer alan özelliklerden tam anlamıyla faydalanabilmesi adına Apple Airpods adlı aksesuarların piyasaya çıkışının ertelendiği ifade edildi. Konu ile ilgili resmi olarak açıklama yapılırken Apple yetkilisi tarafından yapılan bu açıklama Apple Airpods kulaklıkların satışa çıkmayacağı belirttildi.

Apple Airpods Tepki Çekmişti

Tanıtım sonrasında en çok tepki çeken noktalardan bir tanesi kablosuz kulaklıklar olurken oldukça yüksek bir etiket fiyatı üzerinden satılacak kablosuz kulaklıklar bir süre daha satın alınamayacak. Bugüne kadar piyasada iPhone 7 modelleri yaygın bir şekilde kullanılsa da henüz kablosuz kulaklık için kullanım şansı bulunmuyor. Üstelik Apple yaptığı son açıklamada gecikmenin olacağını söylese de net bir satış tarihi vermemiş durumda. Bu bakımdan yeni telefon aksesuarlarının ne zaman piyasaya çıkacağı net bir şekilde paylaşılmadığından dolayı da büyük bir belirsizlik bulunuyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları