Android Pie Note 9 İçin Geliyor!

Android Pie yüklü olan Galaxy Note 9 ortaya çıktı...

İnternetten üzerinden sızdırılan bir haberle Android Pie yüklü Galaxy Note 9 modeli gün yüzüne çıktı. Bildiğiniz üzere henüz Note 9 kullanıcıları, Pie güncellemesinden yararlanmamış.
Samsung tarafından ancak 2019'un ortalarında geleceği işaret eden Pie için çalışmalar başlamış. Ek olarak sızdırılan fotoğrafa baktığımız zaman Note 9'un Samsung Experience 10 arayüzü dikkat çekiyor.
Haziran ayında kullanıcıların beğenisine Android Pie yavaş yavaş yeni amiral gemisi telefonlara sunmaya devam ediyor. Arayüz tarafında büyük bir değişime uğrayacak olan Note 9, kullanıcılarına özel olarak bir gece modunu da sunacak.
Daha yumuşak ve yuvarlak hatlara sahip olan ayarlar menüsü ve bildirim ekranı, Galaxy Note 9'a oldukça renk katıyor. Samsung Experience 10 arayüzü ile beraber, arayüz ve bildirim ekranını daha da kişiselleştirebilir hale gelmesi birçok kullanıcının işine yarayacak biri duruyor.
Yeni güncelleme ve Samsung Experience 10 birlikte kamera arayüzünde de önemli değişiklikler meydana getirilecek. Fakat yeni güncellemenin performansa nasıl bir etki edeceği hakkında henüz net bir bilgi mevcut değil.
dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları