Amazon’dan Yeni Müzik Servisi Geliyor

Piyasada Apple Music, Spotify ve Google Play muuml;zik gibi ccedil;ok ouml;nemli uygulamalar kişilerin Kullanıma sunulurken muuml;zik dinleme iccedil;in kişilere de seccedil;enekler yaratılmış durumda. Online olarak muuml;zik dinlemenin pek ccedil;ok avantajı bulunurken piyasada yaşanan rekabet de fiyatların azalmasını sağlıyor.

Fiyatlar Duuml;şuuml;yor!

Ccedil;ok duuml;şuuml;k uuml;cretlerle alınan aylık abonelikler sayesinde kişiler sınırsız bir şekilde muuml;zik dinleme imkanı elde ederken piyasaya yeni uygulamalar da girmek iccedil;in hazırlanıyor. Piyasaya yeni giriş yapmaya hazırlanan uygulamanın Amazon tarafından kullanıma sunulacağı belirtilirken uygulamanın ismi henuuml;z paylaşılmadı.

Daha ouml;nceki uygulamalardan farklı ve bağımsız olarak kullanıma sunulacağı tahmin edilen uygulamanın 2016#39;nın Sonbahar aylarına doğru hizmete girmesi bekleniyor. Ouml;zellikle uuml;creti konusunda pek ccedil;ok net bilgi paylaşılmış durumda.

Abonelik Uuml;creti Ne Kadar?

Konuyla ilgili yapılan paylaşımlara gouml;re yeni uygulamanın abonelik uuml;creti aylık 9.99 dolar olacak. Bu accedil;ıdan piyasadaki pek ccedil;ok uygulamaya gouml;re ccedil;ok daha yuuml;ksek bir abonelik fiyatına sahip olacak Amazon#39;un muuml;zik servisinin ne kadar tutulacağı ve piyasadan ne kadar pay alacağını merak ediliyor. Bu bakımdan servisin resmen piyasaya sunulması ile birlikte hem rekabetin artması hem de tuuml;m uygulamalar iccedil;in pastadan pay almak adına yeni kampanyaların yapması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir