Amazon’dan Evlere Yardımcı Çağrılacak

Amazon tarafından yapılan accedil;ıklamalarda ev işlerine yardımcı olmak iccedil;in birisini arayan kişilerin Amazon uuml;zerinden destek alabilecğei belirtildi. Ev işlerinde kişilere yardımcı olacak kişilerin istihdamının sağlanacağı Amazon bouml;ylece yeni bir sektouml;re daha giriş yapmış olacak.

Tuuml;m İşlerde Yardım Edecek

Uuml;stelik bu durum sadece temizlik işlemleri iccedil;in geccedil;erli değil. Temizlik işlemlerinin yanı sıra kişilerin ev iccedil;erisinde ihtiyacı olan yemek, alışveriş, bulaşık ya da ccedil;amaşır gibi pek ccedil;ok farklı işlemde de Amazon uuml;zerinden temin edilecek kişiler sayesinde yardım alınabilecek.

Ofislerde Yardım Alınabilecek

Ev ve ofisler iccedil;in geccedil;erli olacak bu hizmet şu an iccedil;in sadece Amerika Birleşik Devletleri sınırları iccedil;erisinde gerccedil;ekleşecek. Fakat Amazon tarafından yuuml;ruuml;tuuml;lecek projenin başarıya ulaşması halinde ccedil;ok farklı bouml;lgelerde kişilerin Amozon Prime uuml;zerinden bu desteği alabilmesi muuml;mkuuml;n olacak. konu ile ilgili yapılan accedil;ıklamalarda ouml;zellikle mevcut iş şartlarının kişilerin bu tip işlerde yardım almasını zorunlu kılarken Amazon gibi guuml;venli bir firma tarafından sunulacak hizmetler sayesinde kişilerin sorunsuz bir şekilde hizmet alabileceği belirtildi. Bu bakımdan ouml;nuuml;muuml;zdeki douml;nemlerde bu hizmet iccedil;in ilginin oldukccedil;a yuuml;ksek olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir