Amazon’da Yeni Bir Uygulama: X-Ray!

Duuml;nya genelinde yaptığı sevkiyatlar ile pek ccedil;ok farklı bouml;lgede en ccedil;ok kullanılan alışveriş sitelerinden bir tanesi olan Amazon uygulamalarını geliştirmeye suuml;rduuml;ruuml;yor. Amazon tarafından yapılan son accedil;ıklamalar da kişilerin daha iyi ve guuml;venli bir şekilde alışveriş yapabilmesi adına yeni bir ouml;zelliğin kullanabileceği belirtilirken ouml;zellikle bu yenilik sayesinde kullanıcılar sipariş ettikleri kargoların iccedil;eriğini kolay bir şekilde gouml;rebilecek.

Kutu Accedil;madan Kutu İccedil;erisi Gouml;ruuml;lecek

Artık kişilerin kutu iccedil;eriğini accedil;masına gerek kalmadan mobil uygulama aracılığıyla kutuların iccedil;erisinde yer alan tuuml;m eşyaların ve uuml;ruuml;nleri gouml;rebilmesi muuml;mkuuml;n olacak. Yapılan accedil;ıklamalarda bu konuda uuml;cretsiz bir şekilde hizmetin sunulacağı belirtilirken bu hizmet sayesinde kişilerin guuml;venli bir şekilde işlemlerini yapabileceği belirtildi. İşlemlerin uuml;cretsiz bir şekilde yapılabilir durumda olması aynı zamanda kişilerin bu konudaki ihtiyaccedil;larını guuml;venli bir şekilde gidermesini sağlayacak. Yapılan accedil;ıklamalarda uygulamanın nasıl kullanılacağı ile ilgili detaylar verilirken ouml;zel bir uygulama tanıtım videosu da hazırlanmış.

Kutunun iccedil;inde ne olduğunun kolay bir şekilde gouml;ruuml;lebileceğini uygulama bouml;ylece sık sık alışveriş yapan kişiler iccedil;in de pratik bir kullanım sunacak. Kargo iccedil;erisinde istenmeyen bir uuml;ruuml;nuuml;n tespit edilmesi halinde ya da guuml;venlik accedil;ısından farklı sorunlarını tespit edilmesi halinde ise kargo teslim alınmadan iade edilebilecek. Bu bakımdan Amazon tarafından sunulan bu yeniliğin buuml;yuuml;k bir ilgi gouml;rmesi ve aynı zamanda guuml;venlik sağlaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir