Amazon’da Yemek Siparişi Dönemi

Kullanıcıların farklı ihtiyaccedil;larını karşılamak adına son douml;nemlerde oldukccedil;a ouml;nemli ouml;zellikleri buuml;nyesine katan Amazon şu anda oldukccedil;a ouml;nemli bir hazırlık aşamasında. Online yemek siparişi ouml;zellikle yabancı uuml;lkelerde ccedil;ok daha fazla tercih edilirken bu konuda Amazon#39;un da sektouml;re giriş yapması bu alandaki pek ccedil;ok site sahibini rahatsız etmeye başladı.

Konu ile ilgili her ne kadar Amazon tarafından resmi bir accedil;ıklama yapılmamış olsa da oldukccedil;a yakın kaynaklar tarafından guuml;ndeme getirilen bu durum Amazonrsquo;un kısa bir suuml;re sonra yemek sipariş douml;nemini resmen başlatacağı yanında oldu.

Başlangıccedil; Londra

Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan bu haberlerde şu an iccedil;in İngiltere#39;nin başkenti Londra#39;nın Hedef alındığı ilk etapta sadece Londra#39;ya ouml;zel olarak yemek sipariş hizmetinin accedil;ılacağı belirtildi. Daha sonra bouml;lgelerin genişletileceği ve daha farklı uuml;lkelerde merkez şehirleri seccedil;erek bu hizmeti daha kapsamlı hale getirileceği de accedil;ıklamalar arasında yer alıyor.

Amazon uuml;zerinden yılda 99 dolar ouml;deyerek ouml;zel uuml;yelik imkacirc;nına sahip olan kişilerin tuuml;m ihtiyaccedil;larının Amazon tarafından karşılanabilmesi adına yemek hizmetinin de devreye girmesi beklenirken bu konuda yemek hizmetleri sayesinde Amazon uuml;cretsiz bir şekilde hizmet verecek ve bouml;ylece pek ccedil;ok kişinin de direk hizmeti Amazon uuml;zerinden alması kolaylaştırılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir