Amazon’da Fiat Arabalar Satılacak!

Amazon internet uuml;zerinden pek ccedil;ok farklı uuml;ruuml;nleri satın alınmasını ve kargo yoluyla eve teslim edilmesini sağlarken otomobil satışında da ouml;nemli bir işbirliğine gitmeye hazırlanıyor.

Satışlar İtalya İle Sınırlı Olacak

Otomobil satışlarının başlangıccedil;ta sadece İtalya ile sınırlı olacağı belirtilirken Amazon servisi uuml;zerinden İtalyanlar artık yeni araccedil;lar satın alabilecek. Fiat Chrysler#39;in 3 farklı modelinin sunulacağı online satışlarda kişiler mağaza fiyatının ccedil;ok daha altındaki bir etiket fiyatına yeni otomobilleri satın alabilecek.

Araba Fiyatları Yuuml;zde 33 Azalacak

Kişilerin otomobil satın aldıktan sonra en yakın Fiat bayisine giderek evrakları teslim etmesi de gerekirken tuuml;m bu işlemlerin yapılmasının ardından iki haftalık bir suuml;re iccedil;erisinde araccedil; ouml;zel bir şekilde muuml;şterilere teslim edilecek. Mağaza fiyatının yuuml;zde 33 oranında daha ucuz bir fiyat ile araccedil;ların satılacak olması bu araccedil;lara ilginin olmasını sağlayacak. İnternet uuml;zerinden satılacak olan araccedil;ların modelleri ise şouml;yle; Fiat 500, 500L ve Panda.

Bu 3 model dışında herhangi bir satış yapılmayacak fakat otomobil satışlarına ilgi gouml;sterilmesi ve Amazon#39;un yuuml;ksek satış rakamlarına ulaşması farklı markalarla ve farklı uuml;lkelerde satışların yapılmasını sağlayabilecek. Bu accedil;ıdan Amazon tarafından yapılan ccedil;alışma bir ilk olduğu gibi ouml;nemli bir deney olarak da gouml;ruuml;luuml;yor. Kişilerin uygun fiyatlar nedeniyle internet uuml;zerinden satın alma işlemlerinin yapılması da muuml;mkuuml;n gouml;ruuml;nuuml;yor. Bu bakımdan Amazon#39;un nasıl bir satış istatistiği yakalanacağı merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir