Amazon Türkiye’ye Açıldı! Üstelik Kargolar Ücretsiz!

Amazon iccedil;in uzun zamandan beri Tuuml;rkiye#39;ye youml;nelik bir hamle yapılması beklenirken yapılan resmi accedil;ıklamalarda Tuuml;rkiye iccedil;in ouml;zel hizmetlerin başlatıldığı belirtildi. Tuuml;rkiye#39;ye ouml;zel Tuuml;rkccedil;e dil seccedil;eneğinin de sisteme eklenmesi sayesinde vatandaşların sorun yaşamadan alışverişlerini Amazon uuml;zerinden yapabilmesi muuml;mkuuml;n hale gelirken uuml;stelik Tuuml;rkiye#39;ye ouml;zel uuml;cretsiz kargo seccedil;eneği de eklendi.

Uuml;cretsiz Kargo!

Yapılan accedil;ıklamalarda 49 Euro ve uuml;zerindeki tuuml;m alışverişlerde kişilerin uuml;cretsiz kargo imkanından yararlanabileceği ifade edildi. Ouml;zellikle uuml;cretsiz kargo imkanının sunulması ve yapılacak alışverişlerin genelde yuuml;ksek uuml;cretlerde olması kişilerin kargo konusunda sorun yaşamasını ouml;nleyecek.

Tuuml;rkccedil;e Destek Verilecek

Yapılan resmi accedil;ıklamalarda Amazon uuml;zerinden yapılacak alışverişlerde destek alınması gerektiği durumlarda da yine Tuuml;rkccedil;e olarak desteğin sunulacağı belirtildi. Bu doğrultuda Tuuml;rkccedil;e eposta ve telefon desteği sayesinde kişilerin sorun yaşamadan Amazon uuml;zerinden işlemlerini yapabilmesi muuml;mkuuml;n olacak. Konu ile ilgili yapılan accedil;ıklamalar sonrasında ouml;zellikle Tuuml;rkiye#39;deki kullanıcıların bu duruma oldukccedil;a sevindiği gouml;ruuml;luuml;rken yapılacak operasyonların Amazon iccedil;in ne kadar gelir sağlayacağı merak ediliyor. Duuml;nya genelinde guuml;ven sağlamayı başaran ve en ccedil;ok kullanılan internet sitelerinden birisi olan Amazon tarafından Tuuml;rkiyersquo;ye youml;nelik hamlenin gelmesi Tuuml;rkiyersquo;deki alışveriş sektouml;ruuml;nuuml; de etkileyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir