Amazon Filo Kuruyor

Duuml;nya genelinde yuuml;ksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran ve guuml;nden guuml;ne buuml;yuuml;me gouml;stererek sektouml;rde tekel durumunda yer almaya başlayan Amazon geliştireceği yeni proje ile birlikte sektouml;rdeki rekabeti daha da arttıracak.

Marka tarafından yapılan son accedil;ıklamalarda teslimatların Amazon buuml;nyesinde gerccedil;ekleştirilebilmesi adına uccedil;ak kiralanacağı belirtilirken kiralanacak uccedil;aklar ile birlikte oluşturulacak filo sayesinde artık Amazon kendi teslimatlarını kendisi yapacak. Bu bakımdan Amazon uuml;zerinden sipariş veren kişilere oldukccedil;a cazip bir teklif sunulacak. Yapılan ilk accedil;ıklamalarda marka tarafından ilk siparişin verildiği ve ilk uccedil;ağı satın alındığı belirtilirken ouml;nuuml;muuml;zdeki douml;nemlerde uccedil;aklar ile teslimatlara resmen başlanmış olacak.

Geleceğe youml;nelik yapılan hedeflerde 40 uccedil;ağın alınacağı ve 40 uccedil;ak uuml;zerinden hizmetlerinin verileceği belirtilirken yapılacak kiralamalar sayesinde daha ekonomik bir ccedil;ouml;zuuml;m elde edilebilecek. Marka tarafından duuml;nya genelinde gerccedil;ekleştirilen operasyonlarda yuuml;ksek satış rakamlarına ve gelire sahip olabilirken aynı zamanda teslimatların marka tarafından desteklenecek olması maliyetlerin de duuml;şmesini sağlayacak. Bu bakımdan ouml;nuuml;muuml;zdeki douml;nemlerde başlayacak olan teslimatlarda markanın iyi bir gelir elde etmesi gelecekte daha geniş bir filo ile hizmet verilmesini de sağlayabilir. Şu anda deneme aşamaları başlatılacak olan teknolojik gelişmeler ouml;nuuml;muuml;zdeki douml;nemlerdeki durumu elde edilecek sonuccedil;lara gouml;re belirlenecek.

Aynı zamanda Amazon tarafından gerccedil;ekleştirilecek olan bu işlemler sektouml;rdeki pek ccedil;ok diğer marka iccedil;in de ouml;nemli bir veri sağlayacak. Kullanıcıların teknolojiye ilgi gouml;stermesi ve projeden başarılı sonuccedil;ların alınması pek ccedil;ok markanın da benzer bir şekilde girişimde bulunmasını ve kendi teslimat filosunu kurmasını sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir