Alienware Dizüstü Serisini Revizyon Ediyor

Yıllardır suuml;re gelen Alienware donanımlı olan oyun PCrsquo;si konfiguuml;rasyonların sağlamış odluğu uuml;stuuml;n performansı da 2016 yılında devam edecek. DELLrsquo;in satın aldığı Alienware en popuuml;ler uuml;ruuml;n bandı olan X51 masauuml;stuuml; ve dizuuml;stuuml; bilgisayarlarına yeni ouml;zellikleri ekleme kararı aldı.

  • Orta sınıf oyun PC konfiguuml;rasyonu olarak accedil;ıklanan Alienware X51 masauuml;stuuml; bilgisayarından başlayacak olan bu değişiklikler ilk olarak XBOX konsolundan daha da kuuml;ccedil;uuml;k olan bu model uuml;zerinde Intel Skylake i5K ve i7K yongaları kullanmaya karar verdi. RAM yapısı da DDR4 oluyor

  • X51 modelinde yer alan fan sistemi de baştan sona yenileniyor. FAnlar ccedil;ok daha hızlı ve sessiz hale gelecek.

  • Laptop modelleri uuml;zerine USB C-Type yapısı yerleştirilecek. 13rdquo; ve uuml;zeri olan versiyonların hepsinde QHD+ 3200 x 1800 ccedil;ouml;zuuml;nuuml;rluuml;k kullanılacak. Standart QHD ekran ccedil;ouml;zuuml;nuuml;rluuml;ğuuml;de 2560 x 144 olarak belirlenmişti. Yine bu modellere ait bir şekilde pil ouml;mruuml;nuuml;n sekiz saatinin uuml;zerine ccedil;ıkarılması bekleniyor.

  • GPU olarak da 18rdquo; modellerin arasında Nvidia 980M ve 16GB GDDR5 RAM ile donatımı yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir