Alcatel'den İki Yeni OneTocuh Modeli

Alcatel, Telefon alanın da kullanıcıların isteklerini karşılaşmak adına iki tane farklı bir OneTouch modeli çıkartıyor. Teknolojinin olduğu yer de çeşitliliğin de olduğu açık ve net. Örnek olarak bir telefon almak istediğiniz aynı modellerin dışın da

Alcatel tarafından bu tarz çalışmaların adına iki tane etkili bir telefon ortaya çıktı. Bu telefonlardan bir tanesi OneTouch Conquest. Diğer modeline göre çok daha dayanıklı ve toza karşı koruması olan cihaz esasın da yetkililerin arasında “Plaja götürmelik telefon” olarak açıklanıyor.

Ürünün özelliklere bakacak olursak 5” değerinde ki ürün de 720P HD dokunmatik ekrana ek olarak dört çekirdekli 1.2 GHz CPU ve Android 5.0 Lollipop güncellemesine sahip olacak cihazın fiyatı da 130 Dolar değerinde.

Alcatel’in çıkartmış olduğu ikinci telefon ise OneTouch Elevate ise çok daha da düşük bütçeye sahip olan kişilerin düşünebileceği bir telefon. Toplam da 4.5” boyutun da, Dört çekirdek ve 1.1 GHz CPU hızına sahip olan Elevate, android 5.1 Lollipop güncellemesine de sahip.

Bakıldığın da iki telefon da 5MP ara kamera ve selfi’ler için de özelleştirilen 2MP değerin de ön kamera bulunuyor. Boost Mobile üzerinden de satışa çıkacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları