Airpods'u Kaybederseniz Ne Olacak?

Geçen hafta Apple, iPhone 7'nin yanında duyurulan ve uzun süredir ertelenen Apple Airpod'ları resmen piyasaya sundu. Şimdi ise akıllarda bu küçük donanımların kaybedilme ihtimali var.

Airpods içni resmi satış süreci başlatılırken bugüne kadar yaşanan gecikmenin nedeni de belli oldu. Öyle ki gecikmelerin sebepleri, iki Airpod arasındaki ses akışlarını senkronize edilmesinde bir türlü başarıya ulaşılamamasıydı. Bu nedenle piyasaya çıkışı gecikmiş olsa da sonunda Apple Airpods için satış aşamasına geçmeyi başardı. Resmi site üzerinden paylaşılan bilgilerde herhangi bir Airpod parçasını değiştirme kurallarını ayrıntılı olarak açıklandı.

Tek Parça 69 Dolar!

160 dolara Airpods kulaklıklar ve şarj kutusu alınabiliyor. Apple, kulaklıklarından birinin ya da şarj kutusunun bir parçasını kaybettiğinizde tüm ikinci set satın almanızı zorlamayarak bu konuda bir seçenek sunuyor. Öyle ki Apple, müşterilerin 69 Dolar karşılığında tek bir parça satın almasına izin verecek. 69 Dolar’a kulaklıklardan birisini ya da şarj ünitesini satın alabilirsiniz.

Apple'ın Airpods Değiştirme Politikası

Sözü edilen öğelerden herhangi biri için pil değiştirilmesi gerektiğinde ise tek bir Airpod veya şarj kutusu için pili 49 Dolar'a değiştirebilirsiniz. Fakat bu noktada da Airpod'un satın alındığı tarihten itibaren bir yıllık garanti kapsamında bu fiyatların geçerli olduğunu unutmamalısınız. Ayrıca fiyatlar vergi ve 6.95 Dolar gibi bir nakliye ücreti dahil değil. Bu açıdan siz siz olun Apple'ın bu miniklerine sahip çıkın.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları