AirPods Kulaklıkları Kargoda!

Apple aylardan beri Airpods kulaklıkları için beklenti yaratırken sipariş verenler için kargolama sürecinin başladığı belirtildi.

Airpods için Apple tarafından yapılan son resmi açıklama ile birlikte resmi satış süreci başlatıldı. Türkiye gibi bölgelerde 3 haftalık bir bekleme süresi gerekse de ABD gibi farklı ülkelerde bu süre çok daha kısa. Sipariş veren kullanıcılar sipariş sonrasında Airpods için gönderim işlemlerinin başlamasını beklerken şu an için Airpods kargolama işlemlerinin başladığı belirtildi. Firmanın geçen hafta ön sipariş dönemini başlattığı AirPods'lar Apple tarafından bugün itibari ile kargo yolu ile kullanıcılara ulaştırılmaya başlandı.

Siteden Takip Edilebiliyor!

Airpods siparişini Apple resmi sitesi üzerinden veren kişilerin bu konuda takip işlemlerini yapabilmesi de mümkün. Airpods takibi için kişilerin yapması gereken işlem site üzerinden sipariş takibi bölümüne girmek. Bu bakımdan geçtiğimiz günlerde sipariş vererek beklemeye başlayan kişiler site üzerinden yaptıkları Airpods takip işlemlerinde kargo sürecinin başladığını gördü. Bu olayın ortaya çıkmasının ardından se Airpods için kargo dönemine de başlandığı net bir şekilde görüldü.

21 Aralık İtibariyle Kullanılacak!

Airpods için yapılan açıklamalarda 21 Aralık tarihi itibari ile kullanıcıların Airpods kullanabileceği b belirtilirken Apple bu sefer sözünde durdu ve 21 Aralık öncesinde verdiği kargolar ile kişilerin aylar sonra Airpods kullanmasını sağladı. Kısa süre içinde Airpods için denemeler ve testleri de görmeye başlayabiliriz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları