Adobe Photoshop Fix Yayınlandı!

Dünya genelinde en çok kullanılan fotoğraf ve görsel düzenleme programlarından birisi olan Adobe Photoshop, mobil versiyon için ücretsiz bir şekilde piyasaya sunuldu.

2015 yılı içerisinde Adobe tarafından iOS işletim sistemlerine yönelik geliştirilen Adobe Photoshop Fix Android sürümleri için de geliştirildi. 1 yılın ardından Android işletim sistemi için geliştirilen ve kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunulan bu uygulama sayesinde artık cep telefonları üzerinden de kolay bir şekilde fotoğraflar üzerinde çeşitli oynamalar yapılabilecek.

Adobe Photoshop Fix Neler Sunuyor?

Fotoğrafların iyileştirilmesi, düzleştirilmesi ya da parlaklık gibi farklı değerlerinin ayarlanabilmesi adına kullanıcılar Adobe Photoshop Fix uygulamasını telefonlarına kurarak kolay bir şekilde işlemlerini yapabilecek. Konu ile ilgili yapılan resmi açıklamalarda tüm Android kullanıcıları tarafından uygulamanın kullanılabileceği belirtilirken kullanıma sunulan uygulama kısa süre içerisinde binlerce indirme sayısına ulaşmış durumda.

Adobe Photoshop Fix Nasıl Kullanılacak?

Yapılan açıklamalarda kullanıcıların çok basit bir şekilde düzeltme araçlarını kullanabileceği ve fotoğraflarını düzeltebileceği belirtilirken uygulama açıldıktan sonra düzeltmek istenen fotoğrafın uygulama aracılığıyla tanımlanması yeterli olacak. Fotoğraf seçildikten sonra ise kişilerin telefonun alt bölümünde yer alacak çeşitli araçları kullanarak fotoğrafta değişiklik yapabilmesi mümkün. Üstelik uygulamada yer alan karşılaştırma imkanları sayesinde fotoğrafın öncesi ve sonrası kolay bir şekilde görülebileceğinden dolayı kişiler yapacakları değişiklikleri daha net bir şekilde görebilecek.

Adobe Photoshop Fix Nasıl İndirilir?

Adobe Photoshop Fix adı verilen uygulama için kullanıcıların Google Play Store ziyaret etmesi yeterli. Aynı zamanda aşağıda paylaştığımız bağlantıyı kullanarak da Adobe Photoshop Fix uygulamasını hemen indirebilirsiniz

:::Adobe Photoshop Fix İndir:::

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları