Acer Swift 7 Sadece 9.98 MM!

Acer tarafından tanıtımı yapılan Acer Swift 7 Türkiye'de de satışa çıktı. İşte ince bilgisayar ile ilgili detaylar.

Dünyanın en önemli bilgisayar üreticilerinden birisi olan Acer, piyasaya sunduğu son bilgisayar modeli ile oldukça dikkat çekti. 1 santimden daha az bir inceliğe sahip olan yeni bilgisayar böylece tasarımıyla dikkat çekerken yüksek çözünürlüklü ekranı ve donanımlarıyla da oldukça üst seviyelerde.

Acer Swift 7 Çok İnce!

Acer Swift 7 için yapılan açıklamalarda bilgisayarın 1.1 kilogram ağırlığında olduğu ve 9.98 milimetre kalınlığında üretildiği belirtildi. Yapılan bu üretim dünyanın en ince dizüstü bilgisayarının üretilmesini sağlarken Acer bu bilgisayarıyla Rekorlar Kitabı'na girmeyi başardı.

İki Renk Seçeneği Var

Siyah ve altın olarak iki farklı renk seçeneğiyle sunulan bilgisayarda özel korumalı ekran teknolojisi mevcut. 13.3 inçlik bir ekrana sahip olan bilgisayar kırılmalara ve çizilmelere karşı da oldukça dayanıklı. Batarya konusunda ise önemli bir gelişmenin yapıldığı Acer Swift 7, 9 saate kadar pil ömrü sağlıyor. Bu bakımdan uzun süreli kullanımlarda yeni bilgisayar modeli sorunsuz bir şekilde destek verebiliyor. Bilgisayarda kullanılan işlemci Intel Core i5 olurken 256 GB SSD depolama alanı ve 8 GB RAM işle yine çok üstün bir performans elde edebilmek mümkün.

Bilgisayar modelinin Türkiye'de satışa çıkmasının ardından en çok merak edilen detay etiket fiyatı olurken bu konuda resmi açıklamalar yapıldı. Buna göre bilgisayarın Türkiye'deki satış fiyatı 4449 TL.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları