A101 Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi A1 Satacak!

A101, 19 Nisan 2018 tairihinden itibaren geçerli olacak olan yeni kampanyasında Xiaomi Mi A1'i cazip fiyata sunuyor...

A101 market yayınladığı aktüel ürünler katalogları ile müşterilerinin yüzünü teknolojik ürünler ile güldürmeye devam ediyor. A101, 19 Nisan 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak olan kampanya kataloğunu tüketicilerle paylaştı.

A101 marketin yeni kataloğunda teknolojik ürünler ile donatacağını söylememiz yanlış olmaz. Bu katalogda elektronik ürünlerden teknolojik ürünlerine kadar pek çok ürün ve sürprizler bulunuyor.

19 Nisan'dan itibaren satışa sunulacak olan Xiaomi Mi A1, Android One desteğiyle geliyor. Bu sayede Android 8.0 Oreo'nun saf sürümünü destekleyen akıllı cihaz, önümüzdeki yıl Android 9.0 P'yi de alacak. İşletim desteği açısından uzun ömürlü bir deneyim sunan akıllı telefon, A101 çatısı altında 4GB RAM ile 64GB'lık depolama alanıyla global versiyon şeklinde satışa sunulacak.

Telefonda bulunan çift kamera kurulumu sayesinde başarılı bokeh elekti uygulayabilen Xiaomi Mi A1, fiyat konusunda müşterilerini memnun edecek. Eğer sizde Xiaomi Mi A1'i satın almak isterseniz, cihaza 19 Nisan'dan itibaren A101 marketlerinde 1.149 TL'ye sahip olabilirsiniz.

ilaveten kablosuz hoparlör, bluetooth kulaklık, çok girişli USB bellek ve Xiaomi Mi Band 2 akıllı bileklik gibi daha birçok indirirmde bu perşembe gününden itibaren mağazalardaki yerini alacak.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları