A Way Out Satış Rekoru Kırdı!

Yapımcısı Hazelight, co-op macera oyunu Away Out'un dünya genelinde toplamda 1 milyon satış yaptığını açıkladı...

Hazelight, co-op macera oyunu A Way Out'un dünya genelinde toplamda 1 milyon satış yaptığını açıkladı. Bir süredir beklenen A Way Out, 23 Mart tarihinde satışa çıkmıştı ve görünüşe göre sadece üç hafta içinde 1 milyon barajını geçti.

A Way Out çok beğenilen ve adeta bir klasik haline gelen bağımsız Brothers - A Tale of Two Sons'ın geliştiricileri tarafından yapılmıştı. Oyunda Leo ve Vincent isimli karakterlerin rolüne bürünerek arkadaşlarımızla beraber co-op olarak oyunu deneyebilecek ve intikam öyküsüne konuk olacağız.

Leo daha hırslı bir karakter olarak karşımıza çıkarken, Vincent ise sakin ve kontrolü elinde tutan taraf oluyor. İkisinin arasındaki ilişki ve hikâye aynı anda ilerlerken, farklı kişilikleri hapishane duvarlarının da ötesine taşınıyor. Co-op odaklı olarak oynanan A Way Out’ta yeri geliyor gizlilik içeren bölümlerde oynuyoruz, yeri geliyor aksiyon dolu çatışmalara giriyoruz ve mini oyunları çözüyoruz.

Duygusal, sinematik bir deneyim sunan, aksiyon dolu A Way Out, kendine özgün bir oynanışı bir araya getiriyordu. Görünüşe göre oyuncular da bizle aynı fikirde ve kısa sürede 1 milyon adet satmayı başardı.

A Way Out için hazırladığımız ''İlk 10 Dakika'' içeriğimizi izleyebilir ve siz de henüz bu şahane oyunu deneyimlemediyseniz videomuza bir ilk bakış atabilirsiniz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları