6 Aralık - 12 Aralık En yeni Android ve iPhone Oyunları

6 Aralık ile 12 Aralık tarihleri arasında piyasaya sunulan ve oldukça ilgi çeken oyunları sizler için derledik.

Seçtiğimiz yeni Android ve iPhone oyunları için bazı kriterlerimiz var. Oyunlar eğlenceli olmalı, mobil cihazlarda iyi bir şekilde oynanmalı ve en önemlisi de uygulama içi reklamlar ile oyuncuyu bunaltmamalı. İşte belirtilen tarihler arasında en çok ilgi çeken oyunlarda ilk üç;

1. Bully: Anniversary Edition

GTA benzeri açık aksiyon macera oyununda 15 yaşındaki yaramaz Jimmy Hopkins'i yönetmeniz ile başlıyor. Yolsuzluk ve her türlü yaramazlığa hazır olun. Bullworth Akademisinin sosyal hiyerarşisi içerisinde zorbalıklara karşı ayakta durmalısınız. Fakat öğretmenler hiçbir zaman göz ardı etmeyin.

2. Galaxy on Fire 3: Manticore

Popüler Galaxy Fire 2, GoF 3 Manticore'un halefi. RPG ve uzay türünde geliştirilen oyun oldukça başarılı. Oyunda sözleşme kabul et, bir gemi seç ve uzaya atıl. Pilot becerilerinizi göstereceğiniz oyunda farklı görevleri yerine getirmeniz ve oyunda ilerleme kaydetmeniz gerekiyor.

3. Dawn of Titans

Dawn of Titans, devasa savaşları olduğu kadar, mobil oyunlarda ne kadar etkileyici grafiklere sahip olunabileceğinin de en iyi kanıtı. Binlerce savaşçı, titan şampiyonları ve daha fazlasını içeren oyun sizi savaşın içerisinde çekecek. Kuşkusuz önümüzdeki dönemlerin en iyi oyunlarından birisi olmaya aday.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..