2017 Honda CR-V İlk Sürüşte Etkileyici

Daha büyük ve güçlendirilmiş yapısı ile Honda'nın yeni CR-V, SUV modellere ciddi bir göz dağı veriyor. İşte otomobil ile ilgili ilk incelemeler.

Honda önümüzdeki dört yıl içinde, portföyündeki neredeyse tüm modelleri baştan yaratacak ve yeni bir çizgi belirlenecek. Bu konuda en son örnek ise yeni nesil CR-V. 2016 yılına kadar rekor bir satış yılı geçiren ve dördüncü nesil CR-V ile etkileyici bir şekilde piyasaya giriş yapan Honda şu anda en çok konuşulan modellerden birisi. Yeni CR-V, kompakt bir SUV tanımını dahi baştan yaratabilecek üstün özelliklere sahip. Bu açıdan SUV denildiğinde artık akla ilk gelen modellerden birisi de Honda CR-V olacak.

Turbo Şarjlı CR-V!

2017 CR-V modelinde yeni bir turbo şarjlı güç santrali kullanılmış. Sürüş kalitesini ve kullanımını artıran yenilenmiş bir süspansiyon sistemi de araçta dikkat çekiyor. CR-V'deki değişiklikler, aracı daha da iyi bir hale getirirken dikkat çeken değişikliklerden birisi de dingil mesafesinin artması. Öyle ki araçta dingil mesafesi 103 inçten 104.6'ya kadar büyümüş. Bu genişletilmiş boyutlar, CR-V'ye daha fazla ağır bir his katarken yol tutuş da arttırılmış. İç mekanda belirgin iyileştirmeler de es geçilmemiş. Artan koltuk bacak boşluğu ve daha uzun bir bagaj dikkat çeken detaylar. 190 beygir gücü, 1.5 litrelik turbo şarjlı DOHC EX trim modellerinde ve üstünde donatılmış dört silindirli motor ise son olarak aracın kusursuz bir hale gelmesini sağlamış.

Aracın Artıları

Geliştirilmiş sürüş kalitesi

Mükemmel yol gürültü izolasyonu

Aracın Eksileri

Turboşarjlı motor düşük devirlerde performans kaybı yaşatabiliyor

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları