2016 Yılının En İyi 5 Android Uygulaması

Android için 2016 oldukça parlak geçti. Oyun cephesinde de daha iddialı ve kaliteli oyunlar Store üzerinden sunuldu. İşte detaylar.

2016 yılı içerisinde en çok kullanılan ve ilgi çeken uygulamaların sıralaması yapıldı. İşte dikkat çeken uygulamaların zirvesinde yer alanlar.

1. Adobe Photoshop Fix

Adobe'nin mobile özel uygulaması olan Photoshop Fix, Photoshop'un en kullanışlı araçlarından bazılarını telefonunuza getiriyor. Fotoğraflarınızdaki kusurları düzeltmek için standart düzenlemelerle birlikte hızlı ışıklandırma ayarı gibi ince ayarları anında yapmanıza yardımcı olacak pek çok özel araç uygulamada mevcut.

2. Anchor

Herhangi bir konuyla ilgili bir veya iki dakikalık ses klipleri kaydedin ve diğer kullanıcılar ile paylaşın. Tartışmalar ve farklı konularda bilgi paylaşımı için oldukça dikkat çekici uygulama yılın başarılı örneklerinden.

3. Castbox

Uygulama ilgi alanlarınıza göre podcast'leri öneriyor ve belirli başlıklara göz atmanızı, detaylı inceleme yapmanızı kolaylaştırıyor. Uyku zamanlayıcıları, açık ve koyu temaları, ruh hali tabanlı çalma listeleri gibi özellikleri ile Castbox oldukça dikkat çekiyor.

4. Face Changer 2

Snapchat ile birlikte yüz değiştirme sistemleri büyük bir ilgi görürken piyasanın en çok ilgi çeken uygulamalarından birisi Face Changer 2 oldu. Uygulama telefonunuzdaki herhangi bir fotoğrafı yüzlerce efektle süslemenizi ve değiştirmenizi sağlıyor.

5. Giphy Cam

Giphy Cam, fotoğrafların, illüstrasyonların, filtrelerin ve diğer efektlerin fotoğraflar üzerine uygulanmasını sağlıyor. Üstelik GIF desteğinin de sunulması farklı çalışmaların yapılmasına imkan sağlıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi