18.4" Değerindeki Samsung Tabletin Özellikleri Sızdırılmış Durumda

Bu ayın başına baktığımız da Samsung firmasının oldukça dev ekranlı olan bir tablet hazırlığı içerisinde olabileceğini herkes internet üzerinden anlamıştı.

Nowherelese tarafından yapılan bir iddianın sonucun da Samsung’a yakın kaynaklardan SamMobile da dev ekranlı olan tablet hakkında birden fazla iddialarda bulundu. Firmanın dev ekranlı tabletleri üstündeki çalışmalarının neredeyse tüm hızlarıyla sürdürdüğünü açıklayan SamMobile, Tablet üzerinde bulunması beklenen birden fazla teknik özelliklerini paylaştı.

SamMobile tarafına göre şu an da baktığımız da Tahoe kod adıyla birlikte karşımıza çıkan cihaz üzerinde Full HD çözünürlük beraberinde TFT LCD ekran, 1.6Ghz CPU bulunurken, 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza yer alacak. 8 MP değerinde ki arka kamera ve 2.1 MP ön kamera da tabletle birlikte gelmesi beklenen diğer özelliklerin arasında yer alıyor. Özellikle baktığımız da çizimle uğraşan profesyonel kullanıcılar için hitap edeceği beklenen tabletin diğer ki özellikleri henüz hiç bir şekilde bilinmiyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları