10. Yıla Özel iPhone Geliyor

2017 yılı itibariyle ilk iPhone'un üzerinden 10 yıl geçmiş olacak. Bu onuncu yıla özel olarak Apple tarafından özel üretimlerin yapılacağı belirtilirken bu konuda pek çok sızdırmalar da yapılmaya başlandı.

Özellikle bu yıl yapılan tanıtımlar ile birlikte Apple beklentilerin altında kalırken bu beklentilerin tam anlamıyla 2017 yılında karşılanması bekleniyor. Özellikle 2017 yılının Apple'ın onuncu yılı olması sebebiyle Apple tarafından özel bir çalışmanın yapılması tahmin ediliyor. Üstelik bu konuda yaptığı resmi açıklamalarda da önemli detaylar için ipuçları veren Apple beklentileri de arttırmış durumda.

2017’de Yeni Dönem Başlayabilir

Bu bakımdan şu anda kullanıcılar onuncu yıla özel olarak piyasaya sunulacak yeni telefon modeli için oldukça büyük bir merak duyarken yapılan yeni sızdırmalar ile birlikte telefonlarda yer alabilecek bazı özellikler hakkında bilgiler paylaşıldı.

2017 yılında kullanıcılara sunulacak telefonlarda kablosuz kulaklık yine öncelik olacak. Fakat kablosuz kulaklık sadece tek bir özellik olmayacak. Bu özelliğin yanı sıra bugüne kadar iki farklı versiyonu piyasaya sunulan iPhone'un 2017 yılında üç farklı versiyonu sunulacak ve bu bakımdan 2017’de büyük bir yeniliğe gidilecek. Gündeme gelen iddialar arasında renkte de yeni bir seçeneğin ekleneceği belirtildi. Öyle ki bugüne kadar kırmızı renkte bir iPhone üretilmezken 2017 yılında bu konuda da kullanıcılara yeni bir seçenek sunulacak ve isteyenler kırmızı renkte üretilen iPhone da satın alabilecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları