Google 'ın Çalışma Ofisi (Resimli)

Google'ın Çok Kültürlü ve Harika Ötesi Çalışma Ofisi Sizleri Etkileyebilir. Çünkü bizi etkiledi. Veteknoloji Özel Haberimiz.

Google'ın Çok Kültürlü ve Harika Ötesi Çalışma Ofisi Sizleri Etkileyebilir. Çünkü bizi etkiledi. Veteknoloji Özel Haberimiz.

Google'ın Colifornia'da Mountain View merkezinde slikon vadisinde çalışan mühendislerin yarısı yurtdışında doğmuştur.

Bir çok yabancı işçiler Google'da çalışmak üzere bulunmaktadırlar. Google'nın 20 ile 20.000 arasında çalışanı ve 2.000 geçici vizeli ve yabancı uyruklu işçiler çalıştırmaktadır.

1999 yılında karşısına lobiyi alarak sektöründe teknoloji lideri olan ve kongrede 65.000 özel geçici vize alan ve ayrıca h1-b olarak bilinen yetenekli emekli insanların vizelerini alabilme yetkisine sahip olmuştur. Google 300 kadar başvuru içerisinde bu yıl 90 tanesini reddetmiştir.

Google'ın Mountain View ofisinde küresel hırs ve uluslar arası işgücü kutlanıyor. Çalışma odalarında yabancı şehirler için adlandırmalar mevcuttur.

Sanjay Mavinkurve Hindistanlı bir google mühendisi. Eşi nedeniyle bir çalışma vizesi ile Kanada#39;da yaşıyor.

Bay Mavinkure tüm dünyadaki Google ekibi ve ortakları ile video konferansı ile çalışır ve Mountain View kampüsünde Gooogle için vize alamayanlar ile yurtdışı ofisleri ile iletişim kurmaktadır. Vize sorunları nedeni ile çoğunlukla yurtdışı ofislerde İngiltere ve Brezilya'da da bu tür konferanslar düzenlemektedir.

Google çalışanları giderek daha kısıtlayıcı vize ve göçmenlik kuralları ile karşılaşmaktadır. Göçmenlik Uzmanı Christin Doyle bu tür araştımaları düzenlemektedir. Google kendi göç çalışmaları için yılda 20 milyon dolar harcamaktadır.

Google'ın Mountain View kampüsünde işgücüne özellikle uluslararası çok çeşitli yemek hizmeti vermektedir.

Bay Mavinkurve The Mountain View Kampüsünde zaman zaman ABD Şirketleri ile bir araya geliyor.

İşyerinde Bir gün sonra Baymavinkurve Google'ın Toronto Satış Ofisinde eşi ve ailesi ile beraber olur. Ayda 2 kez Kaliforniyaya video konferansları için gider.