İş Bankası Banka Hesabı Olan: Faizsiz Nakit Destek Alacak! Son 7 Gün...

İş Bankası Banka Hesabı Olan: Faizsiz Nakit Destek Alacak! Son 7 Gün...
İş Bankası Banka Hesabı Olan: Faizsiz Nakit Destek Alacak! Son 7 Gün...

Türkiye İş Bankası, borçlu olan müşterilere büyük bir destek sağlayarak faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Bu kampanya ile herhangi bir limit şartı olmaksızın nakit desteği alabilirsiniz.

İş Bankası, Borcu Olanlara Faizsiz Nakit Desteği

İhtiyaç sahibi olan herkes için İş Bankası, güzel bir kampanya ile borçlu olanlara faizsiz nakit desteği sunuyor. Bu kampanya kapsamında, İş Bankası müşterisi olmayan herkes başvuruda bulunabilir ve faizsiz krediye sahip olabilir. İş Bankası faizsiz 20.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası 31 Mayıs tarihine kadar geçerlidir. Peki, İş Bankası faizsiz ihtiyaç kredisi için başvuru şartları nelerdir? Detaylar aşağıda yer almaktadır.

İş Bankası Faizsiz 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Detayları

İş Bankası müşterisi olmayanlar dahi faizsiz 20.000 TL nakit desteğinden kolaylıkla faydalanabilirler. İşCep mobil uygulamasını indirerek "Müşteri Olmak İstiyorum" bölümünden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İş Bankası faizsiz 20.000 TL kredi kampanyası detayları şu şekildedir:

İş Bankası Müşterileri ve Kampanya Şartları

İş Bankası müşterileri ve kampanya için müşteri olan herkes 20.000 TL faizsiz nakit desteğinden yararlanabilir. Kampanyaya katılım için son başvuru tarihi 31 Mayıs 2023'tür. Müşteri olduktan sonra kredi kartınızı kullanarak 20.000 TL'ye kadar faizsiz nakit çekebilir ve kolaylıkla taksitlere bölerek ödeme yapabilirsiniz.

Nakit desteğini, belirlenen limiti aşmadan iki seferde çekebilirsiniz. Kredi kartınız onaylandıktan sonra işlemlerinizi hemen ATM veya İşCep üzerinden gerçekleştirerek nakit ihtiyacınızı çözebilirsiniz.

Başvurunuzdan sonra kredi kartınız yaklaşık olarak 2 hafta içinde size ulaştırılacaktır. Ancak kredi kartınız gelmeden önce İşCep üzerinden hesabınızı görüntüleyebilir ve aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, Maximum Mobil uygulamasını kullanarak kredi kartınız size ulaşmadan önce kart limitinin yarısını faizsiz ve taksitli nakit avans olarak kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Bu fırsattan yararlanmak için hemen İşCep mobil uygulamasını indirerek veya İş Bankası şubelerini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Son Haberler