ING Bank Akaryakıt Kampanyası Müjdesini Duyurdu

ING Bank Akaryakıt Kampanyası Müjdesini Duyurdu
ING Bank Akaryakıt Kampanyası Müjdesini Duyurdu

ING Bank tarafından milyonlarca sürücüyü kapsayan bir duyuru yapıldı. İndirimin benzin, motorin ve LPG'de geçerli olduğu açıklandı. ING Bank'ın akaryakıt kampanyası başlattığı bildirildi. Kampanya kapsamında benzin, motorin ve LPG'de büyük indirim var.

Kampanya Şartları Neler Olacak

ING Bank'tan alınan bilgiye göre ING Kredi Kartı ile 1 Nisan - 15 Mayıs 2023 tarihleri arasında farklı günlerde 4 kez Bonus üye benzin istasyonlarında 250 TL akaryakıt alımı yapan müşteriler 50 TL indirime hak kazanacak. Kampanya, 1 Nisan - 15 Mayıs 2023 tarihleri arasında Bonus üyenin benzin istasyonlarında farklı günlerde 4 kez 250 TL ve üzeri akaryakıt veya gaz tüketimi için geçerli olacağı bildirildi. Ayrıca aynı gün içerisinde yapılan akaryakıt veya otogaz harcamalarından sadece bir tanesi kampanyaya dahil edildi. Kampanya kapsamında ING Pegasus BolBol Card, ING Pegasus BolBol Classic Card, ING Pegasus BolBol Premium Card ve ING Bonus Card ile yapılan işlemlerde indirim uygulaması yapılacak olup bunun yanı sıra ING Light Card ve ING Bonus Business Card kampanya kapsamına dahil edilmediği de açıklandı.

25.05.2023 tarihinde kampanya kapsamında belirtilen kartlara 50 TL indirim yansıyacaktır. Kampanya kişiye özel olduğundan dolayı her müşteri maksimum 50 TL indirim kazanabilir. Kampanyadan yararlanmak için ödeme işlemlerinin Garanti BBVA POS'tan yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonunuzdan “POAS" yazmanız ve 2205'e SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu mesaj ING kartınızın bağlı olduğu banka sisteminde kayıtlı olan telefon numarası üzerinden atılmalıdır. Aksi takdirde katılım kabul edilmez. Kampanya için atılacak olan kısa mesaj operatörün kendi tarifesi üzerinden 1 mesaj ücreti olarak ödenir. Bunların dışında faturalı işlemler, ikramiye kullanımı, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Son Haberler