E3 2021'de Hangi Oyunlar Tanıtıldı? İşte E3 2021'de Ödül Kazanan Oyunlar

E3 2021'in en beğenilen ve beklenen oyunları açıklandı. Forza Horizon 5 ne zaman çıkacak merak edildi. E3 2021 oyunların çıkış tarihi ve çok daha fazlası...

E3 2021 tanıtımları ve ödül töreni geçtiğimiz gün sona erdi. Her sene yapılan etkinlikle beraber oyunlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olduk. Ayrıca beklenen oyunları da öğrendik. Teknolojinin gelişmesiyle oyunlarda optimizasyonun ve grafiğin daha fazla öne çıktığını görüyoruz. Çeşitli konsolların ve oyun şirketlerinin en fazla beklenen oyunları açıklandı. Ödül töreninde adeta oyun geçiti vardı. Peki oyuncular, en çok hangi oyunları bekliyor?

E3 2021 En Fazla Beklenen Oyunlar

Oyuncuların en çok beklediği ve ilgi gösterdiği oyunlar açıklandı. Bu konuda ödüller sahiplerini bulurken E3 2021'in heyecanlı geçtiğini söyleyebiliriz. Bununla beraber oyun severler artık çok daha etkili oyunların çıkmasını bekliyor. Forza Horizon 5, E3'te en fazla beklenen oyunu oldu. Diğer oyunlara göre sıralamada bir hayli öne geçen oyunun ne zaman çıkacağı merak ediliyor. Yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor. Çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapılmasa da onun yarattığı etki muazzam.

En İyi Sunum Yapan Şirket Belli Oldu!

E3 2021'de şirketlerin yaptığı oyun sunumları arasında en fazla dikkat çeken şüphesiz Xbox ve Bethesda'nın yapmış olduğu ortak sunumdu. Tanıtımdan sonra yapılan oylamalarda en fazla oyu iki şirket aldı. Ayrıca pek çok oyun şirketinin en fazla beklenen oyunları da oylanmış oldu. Birbirinden güzel oyunlar dikkatleri üzerine çekti. Oyunların çıkış tarihi hakkında net bir bilgi paylaşılmasa da bir süre sonra yayınlanması bekleniyor.

E3 2021 Tanıtılan Oyunlar

Tanıtılan oyunlar oldukça fazlaydı. Ancak içlerinden ödül kazanan ve ilgi gören oyunları sizler için ayırdık. Mario + Rabbids: Sparks of Hope, Tiny Tina’s Wonderlands, Halo: Infinite, Marvel’s Guardians of the Galaxy, Immortality, Dolphin Quest, Falling Frontier, Airborne Kingdom, The Great Ace Attorney Chronicles, Breath of the Wild 2 ve Loopmancer'in tanıtıldığı görüldü.