Çağatay Ulusoy'lu Yeşilçam Dizisine 2. Sezon Hangi Oyuncular Katıldı?

Çağatay Ulusoy, Yeşil Çam dizisinin 2. sezonunda fırtına estirecek. Yeşilçam dizisine kimler katıldı? Yeşilçam 2. sezon tanıtımı yayınlandı.

Blu TV'de yayınlanan Yeşil Çam dizisi hız kesmeden ikinci sezonuna başlayacak. Dizinin ikinci sezon ilk bölüm tanıtımı şimdiden yayınlandı. Tanıtımda yayınlanan görüntülere bakacak olursak diziye yeni oyuncular katıldı. Peki Yeşilçam dizisinde kimler oynayacak? Merakla beklenen tanıtımla beraber Yeşilçam yeni sezonuyla ekranlara geliyor. İşte diziye katılan isimler...

Yeşilçam Dizisine Kimler Katıldı?

Diziye katılan isimler arasında Bige Önal, Muhammet Uzuner, Hilmi Cem İncetepe ve son olarak Kanbolat Görkem Arslan bulunuyor. Dizideki gelişmeler izleyicileri heyecanlandırdı. Çünkü böylesine güzel bir kadroya sahip olan dizi ikinci sezonunda yeni maceralara yelken açacaktır. Ayrıca diziyle ilgili merak edilen pek çok şey bulunmakta. Tanıtımda yer alan ama henüz açıklığa kavuşturulmayan sorular sosyal medyada çok tartışıldı. Çağatay Ulusoy'un etkili performansı bu sezonun da vazgeçilmezi olacak. Yeşilçam dünyasına adım attığı günden bu yana adından söz ettirmeyi başardı.

Yeşilçam İkinci Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Yeşilçam dizisinin ikinci sezonu için net bir tarih belirtilmedi. Ancak bu kadar maceralarla dolu bir dizinin kısa süre içerisinde yayınlanması muhtemel. Yoksa hiçbir yapımcı izleyicileri bekletmek istemeyecektir. O yüzden Blu TV'de yayınlanacak Yeşilçam dizisi için yerinizi almanızda fayda var. İkinci sezon çok yakında ekranlarda olacak.