Bir Zamanlar Çukurova Finalinde Kimler Diziden Ayrılıyor?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi final bölümünü yayınladı. Diziden ayrılan oyuncular şok etti. Bir Zamanlar Çukurova'ya hangi oyuncular katılacak?

ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi büyük ilgi çekiyor. Sevilen dizinin finalinde çok önemli olaylar yaşanacak. Diziden ayrılan oyuncu şok etti. Karakterin ölümü ile her şey bambaşka olacak. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisinin finalinde izleyicileri neler bekliyor? Dizi şimdiden yeni sezon hazırlıklarını yapıyor gibi gözüküyor. Yeni bölümde pek çok kişinin beklentileri karşılanacağı bilinmekte. Ayrılık, ölüm ve hüzün dolu yeni bölüme dair bazı ipuçları paylaşıldı.

Bir Zamanlar Çukurova Nazan Kesal Ayrıldı!

Nazan Kesal Bir Zamanlar Çukurova'ya veda etti. Sevilen oyuncunun diziye vedası izleyicileri üzse de senaryo gereği böyle bir ayrılığın yaşandığı belirtiliyor. Ayrıca yeni sezonda hangi oyuncuların diziye devam edeceği konusunda da bir karar verilecek. Pek çok ünlü isim ile görüşmeler sürüyor. Diziye katılması beklenen isimler önümüzdeki haftalarda belli olabilir. Dizinin yeni sezonda yüksek reyting almaya devam etmesi için bunu yapması gerekiyor.

Finalde Sevda Ölecek mi?

Heyecanlı geçen Bir Zamanlar Çukurova finalinde Sevda'nın öldüğü ortaya çıkıyor. Dizide bu tarz durumlar yaşandıkça da izleyiciler kötü etkileniyor. Pek çok kişi ölerek veda etti. Bu nedenle Sevda'ya da benzer şekillerde veda edilecek. Başrollerinde Murat Ünalmış ve Kerem Alışık'ın harika performans sergilediği dizinin finali çok sevilecek.