Battlefield 1 Beta Geliyor!

Battlefield 1 önümüzdeki günlerde açık betası ile birlikte oyunu seven kişiler tarafından test edilmeye başlanacak. Oyun için milyonlarca hayran kitlesinin olduğu bilinirken, açık beta için yoğun...

Battlefield 1 önümüzdeki günlerde açık betası ile birlikte oyunu seven kişiler tarafından test edilmeye başlanacak. Oyun için milyonlarca hayran kitlesinin olduğu bilinirken, açık beta için yoğun bir ilginin gösterilmesi bekleniyor.

Açık betasının geleceği uzun zamandan beri belli olurken, Xbox Store üzerinden Battlefield 1 beta için hazırlıkların yapılmaya başlanması bazı ipuçlarını da sundu. Battlefield 1 Beta için yapılan bu hazırlıklarda oyunun beta versiyonunun ne kadar yer kaplayacağı da öğrenildi.

Battlefield 1 Betarsquo;nın Boyutu Ne Kadar Olacak?

Battlefield 1 Beta için elde edilen bilgilerde oyunun sadece beta versiyonunun 6.2 GB olacağı öğrenildi. Bu versiyon Xbox One için geçerli olurken, Battlefield 1 Beta'ya katılmak isteyen kişilerin oldukça yüksek boyutlardaki dosyaları indirmesi gerekecek.

Tek Harita Olacak

Battlefield 1 Beta'da sadece Sinai Desert haritasının oynanabilir olacağı belirtilirken, 31 Ağustos tarihi itibari ile kişiler Battlefield 1 Beta'ya kayıt olarak oyunu indirebilecek. 31 Ağustos tarihi itibari ile oyun için daha detaylı bilgi sahibi olmak mümkün olurken, ilk oynanış videoları ile birlikte Battlefield 1'in nasıl bir oyun deneyim sunacağı da görülecek.