Apple'dan Strange Planet Animasyonu Sürprizi! Apple TV Netflix'i Geride Bırakacak!

Apple TV, hem üretimini hem de yayınını gerçekleştireceği Strange Planet animasyonuyla geliyor. Strange Planet çizgi romanı animasyon olacak. Apple, Netflix'i geçmek istiyor.

Apple, bambaşka bir içeriği animasyona çevirmeye hazırlanıyor. Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken Strange Planet çizgi romanı animasyona çevrilecek. Yaratıcısının Nathan Pyle olduğu çizgi roman, çok sevildi. Instagram üzerinden paylaşılan içerikler sıkı bir şekilde takip ediliyor. Bu yüzden okuyucular başta olmak üzere pek çok kişi bu anı beklemekte. Netflix'e büyük rakip olan Apple TV'de yayınlanması gündeme geldi. Üyelik fiyatları bakımından da Netflix'in rekabet ettiği Apple TV, çizgi romanı ne zaman animasyon olarak yayınlayacak merak ediliyor.

Apple Netflix'i Geçecek mi?

Apple'ın son zamanlardaki performansı göz dolduruyor. Dizi ve film haricinde belgesele de yönelen Apple TV, duyurduğu gelişme ile yeni kullanıcılarını bünyesine kazandıracak. Animasyonları da Apple'nin üreteceği konuşuluyor. Böylelikle hem kendi stüdyosunda üretime geçecek hem de kendi yayın organı üzerinden izlenebilecek.

Apple Studios'tan Faydalanılacak!

Strange Planet çizgi romanı Apple Studios ile ShadowMachine aracılığıyla üretilecek. Animasyon üretimi tamamlandığında en yakın zaman Apple TV'de yayınlanması bekleniyor. Farklı kitlelere ve hayran gruplarına hitap eden Apple, bu stratejisiyle dünya çapında bir dijital platform olduğunu herkese gösteriyor. Netflix'in en dişli rakipleri arasında Amazon Prime ve Apple TV yer almakta.