4 Ekim’de Google’ın Bombası Ne Olacak?

Google tarafından yeni bir telefon modelinin tanıtılması beklenirken, bu konuda en güçlü iddialardan birisi de 4 Ekim. 4 Ekim tarihinde Google tarafından yapılacak tanıtım kesinleşirken, 4 Ekim'de...

Google tarafından yeni bir telefon modelinin tanıtılması beklenirken, bu konuda en güçlü iddialardan birisi de 4 Ekim. 4 Ekim tarihinde Google tarafından yapılacak tanıtım kesinleşirken, 4 Ekim'de neyin tanıtılacağı şu ana kadar öğrenilemedi. Üstelik bu konuda ne zaman tanıtılacağı ile ilgili hiçbir sızdırmanın yapılmamış olması, soru işaretlerini ve merakı da daha arttırıldı.

Sırada Google Var!

Bugüne kadar Samsung, Apple gibi mobil sektörün tüm devleri yeni amiral gemileri ile piyasaya giriş yaparken, piyasaya giriş yapması beklenen markalardan Google geride kaldı. Google ile HTC arasında yapılan üretimlerin 4 Ekim'de tanıtılmasına kesin gözüyle bakılsa da Google farklı bir tanıtım yapabilir.

Pixel Gelecek!

Google için diğer soru işaretlerinden birisi de Pixel modellerinin nasıl konumlandırılacağı. Yeni telefon modellerinin Pixel serisinde olacağı kesinlik kazanırken, bu telefon modelleri ile piyasada Google'ın nasıl yer alacağı, bundan sonraki planlamaların nasıl olacağı Google tarafından yapılacak tanıtımlarda öğrenilecek. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde Google adına mobil sektörde hareketli zamanlar yaşanacak.

4 Ekim'de VR Cihazı Da Tanıtılabilir!

4 Ekim tarihi ile ilgili bugüne kadar yapılan paylaşımlarda Google'ın VR ürünü de tanıtılabileceği belirtiliyor. Bu bakımdan hangi ürünün ya da ürünlerin tanıtılacağı, önümüzdeki günlerde belli olacak.