2021 Yılında Oynanabilecek En Eğlenceli Mobil Oyunlar! Savaş, Aksiyon, Macera, Strateji Mobil Oyunları

Mobil oyunlar, 2021 yılında da oynanmaya devam ediyor. Sevilen mobil oyunlarını sizler için listeledik. Peki en güzel mobil oyunlar hangileridir?

2021 yılındayız ve mobil oyunlar adeta devrim niteliğinde işlere imza attı. Pek çok kişinin beklentilerinin aksine mobil oyunlara olan ilgi her yıl artıyor. Oyunların optimizasyonundan grafik motoruna kadar pek çok şey değişti. Kaliteli oyun sayısı geçtiğimiz yıllara nazaran çok daha arttı. Peki 2021 yılında hangi mobil oyunları oynanabilir? En eğlenceli ve güzel mobil oyunlarını sizlere tanıtacağız.

En Güzel Mobil Oyunlar

PUBG Mobile

PUBG Mobile, pek çoğunuzun adını duyduğu bir oyun. Eğer telefonunuzda kasma sıkıntısı yok ise bu oyunu harika bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyun, hayatta kalma üzerine kurulu. Oyunun temeli, uçaktan atlayan 100 kişinin buldukları silah, mühimmat, kıyafet, araba ve pek çok şeyi savaşmak için kullanmasına dayanıyor. En sona kalan kişi veya grup oyunu kazanmaktadır. Ayrıca rütbe sistemi de olduğu için uzun vadeli oynamayı sevenlerin tercih edeceği bir oyun olacaktır. Hayatta kalma oyunları arasında PUBG Mobile'nin en popüler ve keyifli oyunlardan biri olduğunu söylemeliyiz.

Ark

Ark oyunu da hayatta kalma temalı bir oyun. Ancak bu sefer olaya dinzorlar da karışıyor. Kendi kabilenizi kurarak dünyada bir şekilde var olmaya çalışmalısınız. Böylelikle sizler de yaşamayı başaran azınlık gruptan olabilirsiniz. Çevrim içi bir şekilde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu oyun bağımlılık yapabilir.

Gods Of Roma

Gods Of Roma oyunu, iki boyutlu dövüş oyunlarından çok daha fazlası. Seçtiğiniz savaşçı karakterleri ile rakibinize karşı mücadele ediyorsunuz. Severek oynanan bu oyunda her karakteri denemenizi tavsiye ederiz. Hepsinin farklı özelliği olduğu için beğeninizi kazanacaktır.

Wild Blood

Wild Blood oyununun konusu diğerlerine göre daha da büyü ve mistik konulu. Oyun iki isim arasında geçiyor. Dünyaya inmekte olan zararlı iblislere karşı Lancelot'un dünyayı kurtarmasını konu alıyor. Kral Arthur, dünyaya ihanet etmiştir ancak Lancelot tüm bu durumu düzeltmek için yola çıkmıştır.