Super Mario Run Altı Karakter Nasıl Açılır?

Super Mario Run için altı oynanabilir karakter oyuna dahil edilirken kişilerin bu altı karakterin kilidini açması gerekiyor.

Super Mario Run dün gece itibari ile piyasaya sunulurken oyun kısa sürede telefonların büyük bir bölümünde yer aldı. Özellikle ilk bölümlerin ücretsiz bir şekilde denenebilmesi sayesinde pek çok kişinin oyunu denediği görülürken oyundaki tüm karakterler de merak ediliyor. Oynanabilir 6 karakterin olduğu oyunda tüm karakterler başlangıçta açık gelmiyor. Tüm gizli karakterlerin kilidini açmak ve tüm zorlukları aşmak istiyorsanız bunun hemen olmayacağını unutmayın.

Ana Karakter Mario

Super Mario Run oyunda temel karakter kuşkusuz Mario. Oyuna Mario ile başlayan kişiler oyunda ilerledikte diğer beş karakteri e açabilecek. Princess Peach, Toad, Luigi, Yoshi ve Toadette olarak adlandırılan bu karakterleri açmak için aşamaları geçmeniz yeterli. Fakat özellikle ilerleyne bölümlerin oldukça beceri gerektirdiğini de göz ardı etmeyin.

Princess Peach

Oyunda Princess Peach Bowser'ın elinde tutsaktır. Super Mario Run'da tüm oyunu bitirdikten hemen sonra Princess Peach oynanabilir bir karakter olarak kilidi kırılabilir.

Toad

Toda kilidi oldukça kolay açılıyor. Kilidi kırmak için oyunda My Nintendo hesabınıza giriş yapın ve Toad'la oynamaya başlayın.

Luigi

Super Mario Run'da Luigi'nin kilidini açmak için krallık modunda Luigi'nin evini inşa etmeniz gerekecek. Bunun için ise Toad Rally'den 150 Yeşil Toad ve 150 Mor Toad elde etmeniz gerekiyor.

Yoshi

Mario'nun iyi adamı Yoshi, Toad Rally'de 30 Kırmızı Toad ve 30 Yeşil Toad toplamaya başladığınızda açılır.

Toadette

Kilidin en son ve en zorlu karakteri Toadette'dir. Toadette bir kuyruklu 200 Kırmızı, 200 Mavi, 200 Yeşil, 200 Mor ve 200 Sarı Toads gerektirir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi